Sıkça Sorulan ve Düşünülen Sorular

Alışveriş Yapmadan Önce Merak Ettiklerimiz 🤔

Siparişlerinizi 1000 TL’ ye Tamamladığınızda Kargolarımız Ücretsizdir. 1000 tl Altı Siparişlerinizde Standart 13.50 tl Kargo Ücreti Ödenmektedir.

Verilen Siparişler Size Ulaştıktan Sonra 14 Gün İçerisinde Koşulsuz Şartsız Ödediğiniz Kargo Ücreti Dahil Olmak Üzere Tüm Toplam Tutar Hesabınıza Yatacaktır. Ürün Gönderimlerinizi Size Gelen Anı Kargo Şirketi İle HIRDAVATSATICISI.COM Firmasına Göndermek İstiyorum Diyerek Ücretsiz Gönderebilirsiniz.

Tüm Siparişlerde Küçük Bir Fark Ödeyerek Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz. Kapıda Sadece Nakit Ödeme Yapabilirsiniz.

Tüm Siparişlerinizi Kredi Kartı İle Param Pos Güvencesi Altında Ödeme Yapabilirsiniz. Kredi Kartlarının Hepsine 12 Aya Varan Taksit Oranları İle Ödemelerinizi Rahatlıkla Yapabilirsiniz.

Tüm Siparişler Aynı Gün Kargoya Verilir. Aksamalar Olursa En Fazla Ertesi Güne Sarkar. Aksi Takdirde 1 Gün İçerisinde Kargolarımızı Çıkartıyoruz.

Hırdavat Satıcısı Firması, Samsun İlinin Eski Sanayi Mevkiinde Bir E – Ticaret Lojistik Deposu Olarak Hizmet Vermektedir.

Sipariş Verildikten Sonra E-Posta Hesabınıza Sipariş Numaranız ve Siparişle Alakalı Tüm Bilgileriniz Mail Olarak Gelecektir. Orada Bulunan Sipariş Numaranızı https://www.hirdavatsaticisi.com/siparis-takip/ Sayfasından Takip Edebilirsiniz.